ART / Sculptures and works of art / Sculpture 10234431
nr 1023 4431
SCULPTURE
China, height: 33 cm, wear, damages.
Kina, höjd: 33 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 100
Monday Mars 7 2016
at 20:59:21
7/3 20:24:34